ABOUT KENNEL | APIE VEISLYNĄ

mA_logo1_geras

Welcome to pug kennel „mažasis AVATARA“!

Our Pug story began when I first time in my life saw the Pug. Of course, it was love at first sight! From that moment on I have been a firm knew what breed the dog I want… In 2013 year was registered pug kennel „mažasis AVATARA“

We are a small kennel and our dogs are our family members. Our goal is not quantity, but quality. All our dogs are healthy and happy!

Kennel „mažasis AVATARA“ (LKD\FCI) was registered in November 2013, FCI No – 105/13.

An Avatar, from Sanskrit is a deliberate descent of a deity to Earth and is translated into English as „incarnation“. An avatar is a deliberate descent of a soul to earth in any form.


Sveiki atvykę į mopsų veislyną „mažasis AVATARA“!

Mūsų mopsų istorija prasidėjo tada, kai aš pirmą kartą savo gyvenime pamačiau MOPSĄ. Žinoma tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio! Nuo tos akimirkos aš jau tvirtai žinojau, kokios veislės šuns noriu…  2013 metais buvo įregistruotas mopsų veislynas „mažasis AVATARA“.

Mes esame mažas veislynas ir mūsų šunys yra mūsų šeimos nariai. Mūsų tikslas ne kiekybė, o kokybė. Visi mūsų šunys yra sveiki ir laimingi!

Veislynas „mažasis AVATARA“ (LKD\FCI) buvo registruotas 2013 metų lapkritį FCI No – 105/13.

Avatara (Sanskrito kalba) – į žemę nužengęs ir į mirtingą būtybę (žmogų arba gyvūną) įsikūnijęs dievas, kuris taip siekia „išgelbėti pasaulį“, atstatyti „įstatymą“ ar apginti savo garbintojus.